Certifikáty a ocenění

Certifikát je dobrá věc. Není to totiž jen nějaký papír, každou normu může firma využít ve svůj prospěch. Systém kvality společnosti jednoznačně pomáhá. 

DPG

I v tomto roce pokračujeme s výrobou etiket na vratné lahve - DPG (Deutsche Pfandsystem GmbH). Na konci srpna jsme úspěšně obhájili certifikát a nadále tedy nabízíme výrobu tohoto specifického a náročného produktu. Nejčastějšími zákazníky poptávajícími DPG produkty jsou zahraniční pivovary a producenti nealkoholických nápojů. http://www.cologniapress.com/produkty-dpg-137

Ocenění

Colognia press je druhá nejlepší firma ve Středních Čechách

Zúčastnili jsme se finálového večera soutěže Vodafone Firma roku 2017, abychom zde úspěšně prezentovali naši firmu a vybojovali druhou příčku. Spolu s ní obdržela firma i titul Vodafone Odpovědná firma roku 2017.

Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. „Společnost porota ocenila za genderovou vyváženost v týmu, zaměstnanecké benefity a podporu vzdělání nejen v rámci firmy, ale celém regionu. Dále úzce spolupracují s aplikací „Lepší místo“ a přispívají na sportovní akce, domy s pečovatelskou službou a do školství. Trvale se zaměřují na zdokonalování systémů a procesů vedoucích ke snížení dopadu na životní prostředí,“ zdůvodnila volbu Jolana Hájková z Vodafone Czech Republic.
Colognia press je firma vybudovaná od nuly, vyrostla během 20 let na podnik s více jak 100 zaměstnanci, ročním objemem více než 30 tisíc zakázek a tržbami přes 300 mil. Kč. Dnes patří mezi jednu z nejpopulárnějších tiskáren v ČR s širokým sortimentem výrobků, které stále rozšiřuje, a zároveň je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v kolínském regionu. Je ryze českou firmou s nejmodernějším strojním vybavením. Mezi její produkty patří hlavně etikety a speciální etikety, ale zabývá se celou řadou dalších produktů, jako jsou visačky, flexibilní obaly, nekonečné pásy, potisk laminátu nebo vstupenky. „Máme z tohoto ocenění samozřejmě velkou radost, ale zároveň je to pro nás také velký závazek do budoucna,“ komentuje tuto událost CEO Štěpánka Líznerová.
Cena Hospodářských novin Firma roku 2017 je určena všem firmám v České republice, které splňují následující podmínky: firma podniká v ČR dle platných zákonů a je zapsána v obchodním rejstříku; společnost má alespoň dvouletou účetní historii; obrat společnosti nepřesahuje hranici 1,5 mld. Kč; účastník není v insolvenci dle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon); nemá v evidenci daňové nedoplatky; statutární zástupce nebyl pravomocně odsouzen pro trestný čin, jehož skutková podstata souvisí s předmětem podnikání soutěžícího, nebo pro trestný čin proti majetku; společnost nemá splatný nedoplatek na pojistném a na penále na veřejné zdravotní pojištění nebo pojistném a na penále na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti.

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Zájemci o účast v soutěži Firma roku 2017 odpovídají na stručné otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. Scóring vypočítává specializovaný software na základě rentability vlastního kapitálu a aktiv, běžné likvidity, pohotové likvidity a celkové zadluženosti, ale i její struktury, obrátky aktiv z tržeb, provozní marže a produktivity práce. V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů (více viz Partneři). Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota.

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Firma roku 2017. Vítěze finálového kola určí celostátní porota. Vítězné firmy ze všech krajů se osobně prezentují před odbornou porotou. Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

Vodafone Firma roku 2017 Středočeského kraje:
1. Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. – vývoj softwaru a aplikací (Mladá Boleslav)
2. Colognia press, a.s. – tiskárna s nejmodernějším strojním vybavením (Kolín)
3. CFH Group, a.s. – výhradní distributor italských matrací, polštářů a doplňků vyráběných z patentovaných paměťových a studených pěn (Říčany)

Více informací:
https://www.firmaroku.cz/blog/sestavovani-rodokmenu-vyvoj-softwaru-ovladly-podnikatelske-souteze-ve-stredoceskem-kraji

http://byznys.ihned.cz/c1-65921900-souboj-o-stredoceskou-firmu-roku-ovladly-zeny-porota-ocenila-rozvoj-prumyslu-4-0-ci-vyrobu-rodokmenu-na-zakazku

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Jsme držiteli ocenění Obal roku 2010 za Braillovo písmo na laminátových obalech.

Jako první česká firma v historii jsme v květnu 2011 získali zlatou Cenu prezidenta Světové obalové organizace. Ta vyzdvihla Braillovo písmo na laminátových tubách.

V září 2012 obdržela Colognia press certifikát HD flexo. Stejné potvrzení kvality výroby touto technologií do té doby nezískala žádná z českých ani slovenských tiskáren.

Certifikát EKOKOM

Zeptejte se nás, pokud možno hlavně na výrobu samolepek nebo tisk samolepek
Jméno a příjmení Telefon: Pracovní email (povinný údaj):
Váš dotaz:
Mám zájem stát se členem Cologniál Clubu, prosím kontaktujte mě
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka:
Mám zájem o zaslání vzorků zdarma
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka