Image 0 -

- Charakteristické znaky, které přetrvávají od počátku činnosti teamu, zůstávají neměnné a zároveň vytváří koncepci dlouhodobé práce a image teamu. Jsou to zejména:

- Práce s mládeží a její všestranný cyklistický rozvoj

- Podpora města Kolína

- Kombinace disciplíny cross-country horských kol a cyklokrosu

- Vrcholové ambice a snaha o prosazení nejen v ČR, ale i na mezinárodní scéně

- Pořadatelská činnost.

O tom, že většina z těchto bodů je dlouhodobě platná, svědčí nejen počet reprezentantů ČR, kteří prošli naším teamem (toto číslo se v současnosti blíží 40), ale také nespočet domácích titulů a medailí, které každoročně přibývají.

Současnost

V současné době funguje team na třech úrovních věku a výkonnosti. A-team dospělých závodníků a vybraných juniorů, mládežnická skupina od žákovských po juniorské kategorie a přípravka dětí ve věku 7-12 let. Cílem naší práce je tedy představit cyklistiku dětem, vytvořit jim zázemí a podmínky pro jejich sportovní rozvoj a v případě jejich zájmu a odpovídající výkonnosti jim umožnit rozvíjet sportovní kariéru i v dospělosti.

Hlavními partnery teamu jsou v sezóně 2017 dopravní společnost Expres CZ, Scott a město Kolín. Díky jejich podpoře mají závodníci A-teamu špičkové vybavení a zajištění a mohou se tak účastnit i vrcholných světových akcí typu světové poháry, mistrovství Evropy, mistrovství světa. V sekci A-team si můžete prohlédnout závodní kola Tomáše Paprstky a Honzy Nesvadby.

Pořadatelská práce

Kromě samotného fungování teamu se zabýváme pořadatelskou činností. Za spolupráce s městem Kolín se opakovaně vrací nejvyšší domácí cyklokrosová soutěž do kolínského lesoparku Borky. Zde se také uskutečnily 3 úspěšné ročníky domácího šampionátu, ten poslední z nich v roce 2016. Pec pod Sněžkou je v letní sezóně hostitelem další námi pořádané akce Bike víkend MTB. Zde se spojuje vrcholová cyklistika v podobě Českého poháru MTB cross-country s cyklistickým závodem pro veřejnost.

Více na http://www.exprescz-scott.cz

Zeptejte se nás, pokud možno hlavně na výrobu samolepek nebo tisk samolepek
Jméno a příjmení Telefon: Pracovní email (povinný údaj):
Váš dotaz:
Mám zájem stát se členem Cologniál Clubu, prosím kontaktujte mě
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka:
Mám zájem o zaslání vzorků zdarma
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka