Hodnoty společnosti Colognia press, a.s.

Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jen srdcem, to nejdůležitější je očím neviditelné. Antoine de Saint-Exupéry Malý princ

Hodnoty společnosti Colognia press, a.s.

Dokonale zvládáme naše řemeslo

V etiketách jsme zalepení od roku 1996 a po celou dobu rosteme a učíme se. Kvalita našich služeb je pro nás velmi důležitá. Nebaví nás dělat průměrné věci, když víme, že umíme víc.

Máme odvahu dělat nové věci

Myslet jinak je základ, který nestačí. Důležitá je odvaha začít věci dělat jinak anebo se pustit do úplně nových věcí. A to jsme my. Zkoušíme nové věci. Nebojíme se dělat chyby, ztrácet výrobní čas dalšími a dalšími pokusy, vztekat se a vracet se k řešení jak dál. Protože víme, jaký je to pocit, když se něco konečně podaří. A jsme o krok a někdy i dva napřed. A navíc nás to opravdu baví.

Rosteme v souladu s trhem

…a protože máme odvahu dělat nové věci, reagujeme na změny trhu včas. A nepřestáváme.

Slušnost a férovost

Pro nás stejně jako pro všechny firmy je důležitý výkon. Kvalita firmy ale není dána jen jejími výsledky. Výkon firmy jev tvořen výkony jednotlivých lidí. Někteří z nás mají lepší zázemí a jiní si i malé úspěchy dopřejí až po těžké cestě. Každý ale může v daném momentě podat svůj jedinečný maximální výkon, když chce a má vytvořený prostor. Jeden se může zdát významnější než druhý, ale my se nenecháme zmýlit. Vytváříme podmínky, zázemí a důstojné prostředí pro práci. A víme, že jsou chvíle, kdy je slušnost a vzájemná podpora důležitější než aktuální výkon.

Každý kdo chce, má šanci

Absolventi, kteří k nám přicházejí, budou v nejproduktivnějším věku za 10 let a měl by jim vydržet dalších 30 let. Každý si vytváříme představu, jak s tak dlouhým časem v práci naložíme. Přemýšlíme o vlastní motivaci a cílech. Každý, kdo chce, může v Colognii press, a.s. růst. Podporujeme růst každého jednoho zaměstnance, tak, aby každý měl šanci uplatnit vlastní potenciál. Podmínkou je práce s vlastní motivací. Podporuje ty, kteří nehledají důvody ale způsoby.

Naše hodnoty, spolu s námi, mají „nažito“, na svět se dívají s pokorou, nadhledem, humorem a s velkou chutí jít dál…

Zeptejte se nás, pokud možno hlavně na výrobu samolepek nebo tisk samolepek
Jméno a příjmení Telefon: Pracovní email (povinný údaj):
Váš dotaz:
Mám zájem stát se členem Cologniál Clubu, prosím kontaktujte mě
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka:
Mám zájem o zaslání vzorků zdarma
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka
Dotaz k produktu:
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Upřesněte dotaz: