Strojní vybavení

Pro tisk používáme nejlepší mašiny na světě. Na naší kvalitě je to vidět.

Naše stroje vyrobila především švýcarská společnost Gallus, která je na českém trhu zastoupená firmou Heidelberg. Umožňují tisknout osmi barvami na bázi UV nebo vodní. Umí vyrábět dvěma sítotiskovými jednotkami, což je vhodné pro tisk Braillova písma, nabízíme díky nim tisk do lepidla nebo naopak jeho eliminaci, horkou i studenou ražbu, embosing, tisk na obrácenou stranu či technologii peel off, která dovoluje vyrobit vícevrstvé etikety, takže lze například umístit nezbytný text pod designově krásnou vrchní samolepku.

Naše zařízení pro kontinuální výměnu rolí navíc umožňuje nepřetržitou výrobu jedné zakázky, což má vliv na rychlost a cenu produkce. Zastavení totiž vedle časové ztráty znamená znehodnocení materiálu při soutisku, a to při výměně každé role. Rovněž disponujeme dvěma rotačními výseky a stoprocentní kontrolou tisku.

Již od roku 2011 současně vyrábíme také digitálně. Tisk metodou inkjet vedle mnoha dalších výhod vyniká vysokou chemickou odolností či vysokou světlostálostí, díky které se výborně hodí rovněž do exteriérů. Technologie je určena pro malé série etiket, kde neprodražují výrobu náklady na tiskovou přípravu. Ta totiž u inkjetu spočívá pouze v editaci dat pro tisk.

Protože si uvědomujeme, že důležitá je také závěrečná úprava vašich produktů, vlastníme řadu finalizačních zařízení, které naplní veškeré požadavky na vámi požadovanou formu tiskovin. Etikety můžete získat v kotoučích, arších nebo skládané cikcak.

V roce 2016 se nám podařilo nastartovat další etapu rozvoje společnosti a rozšíření naší technologie o HP INDIGO 6800, které dokáže významně doplňovat kategorii digitálního tisku. ABG Digicon, maximálně vybavené finalizační zařízení, je již tradiční technologie dokončování produktů HP INDIGO. IML Prati Saturn nám umožňuje vstup do dalšího polygrafického segmentu a doplňuje tak portfolio produktů.

Image 0 - RCS
RCS
Image 1 -

Image 2 - Cyrel Fast
Cyrel Fast
Image 3 - Omega ABG
Omega ABG
Image 4 - Recepturovací systém
Recepturovací systém
Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Zeptejte se nás, pokud možno hlavně na výrobu samolepek nebo tisk samolepek
Jméno a příjmení Telefon: Pracovní email (povinný údaj):
Váš dotaz:
Mám zájem stát se členem Cologniál Clubu, prosím kontaktujte mě
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka:
Mám zájem o zaslání vzorků zdarma
Jméno:
E-Mail:
Telefon:
Firma: Adresa: Poznámka