+420 321 752 111

DTP operátor/ka

Hledáte změnu a rádi byste se zapojili do procesu přípravy dat? Příležitost nejen pro absolventy grafických škol!

Náplň práce

  • Analýza grafických dat pro účely stanovení ceny
  • Příprava grafických dat pro proces korektury
  • Příprava grafických dat pro přípravu flexotiskových desek a sít
  • Příprava grafických dat pro digitální tiskové technologie
  • Příprava databází pro tisk variabilních dat
  • Asistence ve výrobě při schvalování zakázek zákazníkem
  • Správa šablon logistických etiket
  • Rozvoj vlastních dovedností a znalostí (zejména učení se prací)

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost Adobe illustrator a Adobe Photoshop výhodou
  • Ochota učit se prací, odolnost vůči stresu
  • Praxe v polygrafii výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost min. jednoho světového jazyka s preferencí AJ (level B1)

Nabízíme

  • příležitost se naučit krásnému řemeslu od začátku
  • příjemné pracovní prostředí s partou fajn lidí
  • kvalitní zaškolení
  • firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, penzijní/životní připojištění, atd.)
  • motivační mzdu dle předcházejících zkušeností

Prosíme o zaslání životopisu na email  zkustosnami@cologniapress.com  nebo iva.mierva@cologniapress.com
Nebo můžete přijít osobně předat Vaše CV na recepci firmy, Colognia press, Havlíčkova 844, Kolín.