+420 321 752 111

Obsluha řezacího stroje

Hiring.jpg

Hledáš stabilní uplatnění ve slušné firmě? Máš zkušenosti z polygrafie?

Náplň práce

Samostatná práce na finalizaci výroby ve 3 směnném provozu

  • zodpovědnost za kvalitu a úplnost vyráběné produkce
  • zodpovědnost za svěřené strojní zařízení
  • svědomité a pečlivé provádění pracovních činností dle:
    • výrobní dokumentace
    • pracovních postupů
    • organizačních směrnic
  • svědomité a pečlivé provádění úkolů dle pokynů mistra výroby a ředitele výroby
  • dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany
  • provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků dle kontrolních bodů, v případě odhalení neshody postupovat dle příslušného pracovního postupu/uvědomit manažera systémů
  • provádění pravidelné preventivní údržby zařízení, úklid pracoviště

Požadujeme

  • vyučení v oboru tiskař na polygrafických strojích, nebo praxe v oboru.
  • základní znalost práce na PC (po zaškolení IS Colis)
  • absolvování školení dle zákonných požadavků a dle plánu školení
  • zdravotní způsobilost, psychická odolnost (práce na směny, práce v noci)

Nabízíme

  • příležitost se naučit krásnému řemeslu od začátku
  • příjemné pracovní prostředí s partou fajn lidí
  • kvalitní zaškolení
  • práci v pravidelných směnách (Po - Pá třísměnný provoz: 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6)
  • firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, penzijní/životní připojištění, atd.)
  • motivační mzdu dle předcházejících zkušeností

Prosíme o zaslání životopisu na email  zkustosnami@cologniapress.com  nebo iva.mierva@cologniapress.com
Nebo můžeš donést osobně svoje CV na recepci firmy Colognia press, Havlíčkova 844, Kolín.