+420 321 752 111

Pozice na finalizaci shrink sleeve

Hledáš stabilní uplatnění ve slušné firmě? Máš zkušenosti z polygrafie? Hledáme kolegu - kolegyni do finalizace na stroje Karville na převíjení a lepení obalů – shrink sleeve.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kvalitu a úplnost vyráběné produkce
  • Zodpovědnost za svěřené strojní zařízení
  • Svědomité a pečlivé provádění pracovních činností dle:
    • Výrobní dokumentace
    • Pracovních postupů
    • Organizačních směrnic
  • Svědomité a pečlivé provádění úkolů dle pokynů mistra výroby a ředitele výroby
  • Dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany
  • Provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků dle kontrolních bodů, v případě odhalení neshody postupovat dle příslušného pracovního postupu/uvědomit manažera systémů
  • Provádění kontroly kvality na zařízení 100% inspekce
  • Provádění pravidelné preventivní údržby zařízení, úklid pracoviště

Požadujeme

  • Absolvování školení dle zákonných požadavků a dle plánu školení
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Způsobilost pro práci s NCHLP
  • Základní znalost práce na PC (po zaučení základní znalost IS Colis)
  • Zdravotní způsobilost, psychická odolnost (práce na směny, práce v noci)

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí s partou fajn lidí
  • kvalitní zaškolení
  • práci v pravidelných 2 směnách
  • firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, penzijní/životní připojištění, atd.)
  • motivační mzdu dle předcházejících zkušeností

Prosíme o zaslání životopisu na email  zkustosnami@cologniapress.com  nebo iva.mierva@cologniapress.com
Nebo můžete přijít osobně předat Vaše CV na recepci firmy, Colognia press, Havlíčkova 844, Kolín.