+420 321 752 111

Specialista/ka řízení kvality

Baví vás řešení problémů a hledání jejich příčin? Rádi komunikujete napříč firmou? Výrobní prostředí vám není cizí a zajímá vás? Domluvíte se anglicky? Zajímá Vás oblast polygrafie?

Co vás čeká

  • Řízení a koordinace kvality napříč celou organizací.
  • Plnění funkce představitele vedení pro QMS, EMS
  • Revize politiky jakosti a dosažení stanovených cílů.
  • Zpracování plánů kvality, jejich řízení a monitorování
  • Vyhledávání slabých míst procesů, aplikování nápravných opatření na systémové úrovni
  • Správa systémové dokumentace
  • Spolupráce při řešení reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti z oblasti řízení  kvality ve výrobní společnosti
  • Znalost systémů QMS, EMS, OHSAS, povědomí o legislativě ochrany ŽP, BOZP a PO
  • Střední znalost AJ (Intermediate)
  • ŘP sk. B

Požadujeme

  • Zdravý selský rozum
  • Zájem o věc a chuť vyřešit problémy, dotahování
  • Přirozená schopnost neustále komunikovat napříč firmou
  • Otevřenost, ochota naslouchat a slušnost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české firmě s dvacetiletou tradicí
  • Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
  • Příjemné prostředí i pracovní vztahy
  • Máme jen své zaměstnance, žádné agentury.
  • Kvalitní zaškolení.
  • Motivační ohodnocení, odměny za práci navíc.
  • Firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, vzdělávání...).
  • Možnost karierního růstu.

Prosíme o zaslání životopisu na email:  zkustosnami@cologniapress.com  nebo iva.mierva@cologniapress.com
Nebo můžete přijít osobně předat Vaše CV na recepci firmy, Colognia press, Havlíčkova 844, Kolín.