+420 321 752 111

Technolog/technoložka

Jsme firma, která nevnímá lidi jen jako „výrobní zdroje“, nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu bez skrytých kliček a výjimek. Hledáme pracovitého, odpovědného člověka. Nabízíme možnost zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito po 1 roce.

Náplň práce

  • Aktivní spolupráce s DTP
  • Aktivní využívání ERP – přeplánování zakázek a optimalizace využití výrobních technologií
  • Plánování výroby
  • Zodpovědnost za zhotovení elektronické výrobní dokumentace
  • Rozvoj vlastních znalostí a dovedností (externí i interní)
  • Plnění dalších úkolů dle zadání přímého nadřízeného a statuárního zástupce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického nebo polygrafického směru
  • Znalost ERP
  • Základní znalost plánování výroby
  • Praxe v samostatném plánování výroby výhodou
  • Znalost světového jazyka s preferencí AJ (level A2)

Nabízíme

  • Příjemné prostředí i pracovní vztahy.
  • Máme jen své zaměstnance, žádné agentury.
  • Kvalitní zaškolení.
  • Motivační ohodnocení, odměny za práci navíc.
  • Pravidelný směnný rytmus.
  • Firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, vzdělávání...).
  • Možnost karierního růstu.

Prosíme o zaslání životopisu na email:

 zkustosnami@cologniapress.com  nebo iva.mierva@cologniapress.com

Nebo můžete přijít osobně předat Vaše CV na recepci firmy, Colognia press, Havlíčkova 844, Kolín.