Über Colognia press

Wir leben seit mehr als 27 Jahren in Selbstklebeetiketten verklebt und haben uns mittlerweile zu einer der größten Druckereien in der Tschechischen Republik mit einer breiten Produktpalette entwickelt. Es ist klar, dass wir uns nicht mehr ablösen werden.

Produkte

Unser Produktportfolio umfasst eine große Auswahl an Selbstklebeetiketten, flexiblen Verpackungen, Schrumpffolienverpackungen sowie den Laminatdruck und spezielle Rollendrucke nach Kundenwunsch. Um sich besser zu orientieren, können Sie durch die einzelnen Bereiche unseres Produktsortiments blättern.

Branchenlösungen

Wir liefern unsere Produkte branchenübergreifend. Jede Branchenlösung ist spezifisch und stellt spezielle Anforderungen. Die während des Bestehens der Druckerei Colognia press gesammelten Erfahrungen sind unser einzigartiger Beitrag zur professionellen Zusammenarbeit mit vielen unterschiedlichen Kunden.

Technologien

Wir verwenden die besten Maschinen der Welt, die von echten Meistern ihres Faches bedient werden. Das merkt man unserer Qualität an.

CS EN DE
Kunden Support +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

EU projekty

Snažíme se dělat maximum pro náš rozvoj. Zde jsou EU projekty, ze kterých čerpáme prostředky. 

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Naše společnost realizovala projekt s názvem „Expanze na zahraniční trhy,“ který byl předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu byla účast na zahraničních veletrzích FachPack 2015 a FachPack 2016. 

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Laboratoř a zkušebna Colognia press,“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je rozšíření stávajícího zázemí pro realizaci VaV aktivit žadatele. Náplní je pořízení technologie pro realizaci projektu výzkumu a vývoje biodegradabilních materiálu a barev s využitím měření a on-line sběru dat.

OP Zaměstnanost

Projekt Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti Colognia press a.s. řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele. Absolvování kurzů je předpokladem pro získání základních teoretických a praktických dovedností a dle našeho názoru se jedná o zcela zásadní vzdělávací aktivity v našem oboru.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Domníváme se, že absolvování těchto kurzů je pro naše pracovníky ta nejvhodnější vzdělávací aktivita. Očekáváme, že po absolvování kurzů budou účastníci umět lépe čelit odborné argumentaci, budou umět lépe spolupracovat v týmu a rozšíří si své kompetence. To jsou dle našeho názoru hlavní předpoklady pro růst společnost.

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Tištěné senzorové systémy pro kontrolu kvality citlivých výrobků“, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je navrhnout efektivní způsob výroby a implementace tištěných senzorových systémů pro kontrolu kvality citlivých výrobků, jejich obalů či jejich zpracovatelského prostředí s využitím kontinuálních R2R tiskových postupů. Tištěné senzory budou zajišťovat kontrolu kvality definovaných parametrů citlivých výrobků, mezi které lze zařadit produkty ze segmentu potravinářského, kosmetického, farmaceutického, automotive a další.

Dokumenty ke stažení

PDF, 76 kB
Herunterladen

PDF, 75 kB
Herunterladen

PDF, 75 kB
Herunterladen

PDF, 193 kB
Herunterladen

PDF, 76 kB
Herunterladen

PDF, 72 kB
Herunterladen

PDF, 111 kB
Herunterladen

Wir beraten Sie gerne wenn es um die Auswahl der richtigen Technologie, Endverarbeitung oder weiteres geht. Rufen Sie uns an unter +420 321 752 111 oder wenden Sie sich direkt an unsere Experten.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ