O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Chystáte se letos do Varů?

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ukázal klíčový vizuál ke svému 54. ročníku. 

firemní novinky
Chystáte se letos do Varů?

Po loňském roce, kdy využíval motiv celuloidu a 35mm formátu, letos pracuje s optickou iluzí, jednoduchou typografií a hrou s čísly. Návrhu se již po pětadvacáté ujalo studio Najbrt, konkrétně grafický designér Jakub Spurný.

„Vizuál musí blikat, roztančit oči jako filmové plátno, a tak se na něj i musíte dívat, z většího odstupu,“ radí autor Jakub Spurný. „Někdo ve vizuálu najde odkaz k TVL, neboli rozlišení obrazovky, někdo k Šíleně smutné princezně. Někdo jiný zebru. Nebo jsou to zas jen císařovy nové šaty?“ dodává kreativní ředitel studia Najbrt Michal Nanoru.

Oficiálním nealkoholickým nápojem festivalu je již tradičně Korunní a my jsme hrdí na to, že si nás vybrala k této spolupráci.  Etikety na lahvích jsou zhotoveny technologií shrink sleeves, nebo-li rukávové etikety. Jedná se o rychle rostoucí odvětví obalové techniky, kdy největší výhodou takového obalu je, že se nasazuje na produkt a obepíná ho o 360°. Tím vzniká maximální plocha pro případný design. Tento produkt je vyroben z fólie, která má tendenci se smršťovat při dodržení potřebných podmínek.

Jak se Vám líbí nový vizuál? KVIFF proběhne letos od 28.6. do 6.7.2019. Potkáme se tam?

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ