O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

O nás

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

1996-2023

Již více než 27 let rosteme, inovujeme a optimalizujeme výrobu.

130 zaměstnanců

Poskytujeme stabilní a důstojné zázemí pro více než 130 zaměstnanců.

18 zemí

Pravidelně exportujeme naše produkty do 18 zemí světa.

10 000 EUR

Každý rok podporujeme lokální projekty.

Kvalita je pro nás alfou a omegou

Děláme špičkovou polygrafii a chceme být pro naše zákazníky první volbou. Naším esem v rukávu je vysoce kvalitní tisk a zpracování. Nešetříme na materiálech, používáme kvalitní tiskové formy i nejnovější stroje a investujeme do perfektní údržby těch stávajících. Pravidelně investujeme také do našich lidí. 

Vyrábíme na moderních mašinách

Jsme ryze českou firmou s nejmodernějším strojním vybavením zahrnující jak flexotisk, tak digitální tisk. Díky kombinaci obou metod umíme optimalizovat tisk velkých i malých sérií, umíme tisknout variabilní data, Braillovo písmo, umíme tisk do lepidla nebo naopak jeho eliminaci, umíme horkou ražbu i studenou ražbu a mnohá další zušlechtění

Jsme zalepeni v celé řadě produktů

Mezi naše produkty patří především samolepicí etikety, ale zabýváme se celou řadou dalších produktů, jako jsou shrink sleeve nebo flexibilní obaly včetně laminátových tub. Vyrobit a potisknout umíme také vícevrstvé tzv. peel-off etikety nebo vstupenky a visačky. Je nám zároveň obrovskou ctí, že patříme mezi několik málo vybraných společností v rámci EU, které jsou certifikovány pro tisk DPG etiket.

Inovace nás ženou kupředu

Usilujeme o to, být inovativní a inspirativní. Stavíme R&D oddělení, spolupracujeme s akademickou sférou, vyvíjíme vlastní informační systém a v posledních letech se soustředíme na to, abychom zautomatizovali procesy. I ty, u kterých je to zdánlivě nemožné.

”Kdyby mi někdo v roce 1997 řekl, že mě budou etikety bavit přes dvacet let, asi bych se mu vysmál. Místo toho se dneska směju, protože mě etikety baví pořád.” 
– Pavel Kubáč, spolumajitel společnosti Colognia press

Snažíme se být firmou pro život

Chceme být firmou, kterou mají rádi naši zaměstnanci, zákazníci i akcionáři. S růstem společnosti čím dál více investujeme i do růstu vlastních lidí. Zároveň chceme být dobrým partnerem našemu okolí. Podporujeme sport a nezapomínáme na ty, kteří to nemají v životě lehké. 

Naším cílem je vytvářet dobré místo pro práci i pro život.  

Miroslav Galuška

Miroslav Galuška

Místopředseda správní rady
Vedení
Vladislav Hofman

Vladislav Hofman

Obchodní ředitel
Obchod
Jaroslav Urban

Jaroslav Urban

Personální ředitel
Personální oddělení
CS EN
Jana Hanková

Jana Hanková

Ředitel nákupu a logistiky
Nákup
CS EN DE

Kam dál?

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ