O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

O nás

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

1996-2023

Již více než 27 let rosteme, inovujeme a optimalizujeme výrobu.

130 zaměstnanců

Poskytujeme stabilní a důstojné zázemí pro více než 130 zaměstnanců.

18 zemí

Pravidelně exportujeme naše produkty do 18 zemí světa.

10 000 EUR

Každý rok podporujeme lokální projekty.

Kvalita je pro nás alfou a omegou

Děláme špičkovou polygrafii a chceme být pro naše zákazníky první volbou. Naším esem v rukávu je vysoce kvalitní tisk a zpracování. Nešetříme na materiálech, používáme kvalitní tiskové formy i nejnovější stroje a investujeme do perfektní údržby těch stávajících. Pravidelně investujeme také do našich lidí. 

Vyrábíme na moderních mašinách

Jsme ryze českou firmou s nejmodernějším strojním vybavením zahrnující jak flexotisk, tak digitální tisk. Díky kombinaci obou metod umíme optimalizovat tisk velkých i malých sérií, umíme tisknout variabilní data, Braillovo písmo, umíme tisk do lepidla nebo naopak jeho eliminaci, umíme horkou ražbu i studenou ražbu a mnohá další zušlechtění

Jsme zalepeni v celé řadě produktů

Mezi naše produkty patří především samolepicí etikety, ale zabýváme se celou řadou dalších produktů, jako jsou shrink sleeve nebo flexibilní obaly včetně laminátových tub. Vyrobit a potisknout umíme také vícevrstvé tzv. peel-off etikety nebo vstupenky a visačky. Je nám zároveň obrovskou ctí, že patříme mezi několik málo vybraných společností v rámci EU, které jsou certifikovány pro tisk DPG etiket.

Inovace nás ženou kupředu

Usilujeme o to, být inovativní a inspirativní. Stavíme R&D oddělení, spolupracujeme s akademickou sférou, vyvíjíme vlastní informační systém a v posledních letech se soustředíme na to, abychom zautomatizovali procesy. I ty, u kterých je to zdánlivě nemožné.

”Kdyby mi někdo v roce 1997 řekl, že mě budou etikety bavit přes dvacet let, asi bych se mu vysmál. Místo toho se dneska směju, protože mě etikety baví pořád.” 
– Pavel Kubáč, spolumajitel společnosti Colognia press

Snažíme se být firmou pro život

Chceme být firmou, kterou mají rádi naši zaměstnanci, zákazníci i akcionáři. S růstem společnosti čím dál více investujeme i do růstu vlastních lidí. Zároveň chceme být dobrým partnerem našemu okolí. Podporujeme sport a nezapomínáme na ty, kteří to nemají v životě lehké. 

Naším cílem je vytvářet dobré místo pro práci i pro život.  

Kam dál?

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ