O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Pivo

Pivo

Rozmach lokálních výrobců piva – malých a středních pivovarů –přináší možnost, jak se na trhu odlišit. Pivní fajnšmekři zaručeně ocení neotřelý design. Zaujměte originální pivní etiketou, která podtrhne jedinečnou chuť vašeho piva. Tady se meze nekladou!

Specifika pivních etiket

Malé a střední pivovary patří mezi naše nejčastější zákazníky. Stejně jako je rozdílná chuť u každého piva, existují i rozdílné typy obalu. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné etikety, která vás odliší od konkurence, a zároveň bude splňovat technologické i legislativní požadavky jako např. DPG symbol, pokud dodáváte pivo na německý trh.

Naše řešení pro segment "Pivo"

Nabízíme široké portfolio etiket na pivo, které volíme podle typu lahve. Při výběru nejvhodnějšího typu etikety je dobré myslet i na jeho budoucí odstranění, aby se sklo i etiketa daly snadno recyklovat. Pokud řešíte potisk vratné skleněné lahve, ideální variantou snadno odstranitelná wash-off etiketa. Jedná se o transparentní materiál vhodný pro širokou škálu tiskových i zušlechťovacích technologií, díky kterému budete o krok napřed před konkurencí.

U nevratných skleněných lahví se nejčastěji využívá grafická samolepicí etiketa. Pro PET lahve je populární použití wrap around etikety aplikované ve výrobě po celém obvodu produktu. Pokud máte pivo v plechovce, doporučujeme zvolit celopotisk pomocí technologie shrink sleeve.

Používané technologie

V pivovarnickém průmyslu jsou většinou preferované série v řádu jednotek až desítek tisíc kusů od každého druhu, což je ideální objem pro náš digitální tisk. Pokud poptáváte stovky tisíc kusů a více, vyplatí se výroba na flexotiskových strojích. Oba způsoby tisku umožňují vysoké rozlišení a nabízí možnosti dalšího zušlechtění jako je ražba anebo povrchová úprava – např. laminací, která chrání etiketu na lahvi proti mechanickému poškození.

Používané materiály

Pro výrobu etiket se nabízí celá řada samolepicích materiálů od klasických papírů a fólií až po speciální materiály jako strukturovaný papír, imitace dřeva nebo ekologický obal s příměsí zbytku ječmene. Ať jsou již vaše potřeby standardní, nebo chcete etiketou na lahvi na první pohled zaujmout, rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího materiálu.

Galerie

Pivní etikety Safari pivovar – Plast – 1000x1000.jpg Pivní etiketa Etikety na pivo Pivní etiketa

Naše referenční projekty

Kam dále?

Produkty

Wash-off etikety

Produkty

Shrink sleeve

Jsem Vám k dispozici

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ