O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Pet food

Pet food

V Colognii nezapomínáme ani na domácí mazlíčky. Zákazníci chtějí pro své čtyřnohé kamarády to nejlepší a mnohdy zde hraje důležitou roli právě atraktivní design obalu – popis se složením už dávno nestačí. Přinášíme vhodné možnosti, jak se etiketou anebo flexibilním obalem odlišit na trhu a zaujmout.

Specifika obalů pro pet food

Obor výroby krmiva, vitamínů, pamlsků, kosmetických a hygienických prostředků pro zvířata neustále roste a konkurence obalů těchto produktů se stává srovnatelnou s výrobky pro člověka. Řešíme zde jak estetickou funkci, tak odolnost obalu vůči vnějším vlivům (UV záření či působení vzduchu a vlhkosti) a jeho schopnost uchovat uvnitř kvalitní obsah navzdory těmto faktorům.

Typ obalu

Samolepicí etikety a flexibilní obaly nalezneme snad na každém produktu pro domácí mazlíčky. V obou případech jde jak o originální design, tak praktickou stránku obalu předat zákazníkům potřebné informace o složení a vlastnostech obsahu. 

Na našich strojích umíme díky potisku až 10 barvami včetně možných zušlechtění, jako je studená ražba, lakování a laminace, tisknout precizní grafické etikety, které dodají obalu punc luxusu. V kombinaci s rotačním sítotiskem můžeme vytvořit i braill etikety, díky kterým se daný produkt stane dostupnějším i pro nevidomé zákazníky. Pokud potřebujete více místa na tisk důležitých informací u menších balení, jsou vhodnou variantou peel-off etikety.

Používané technologie

Myslíme na všechny zákazníky, a proto nabízíme vhodné řešení jak pro malé, tak i velké série samolepicích etiket či flexibilních obalů. Využít můžete technologii digitálního tisku či konvenční tisk na flexotiskových strojích. Maximální šíře tisku z role u flexotiskových strojů je 440 mm, u digitálního tisku je to 330 mm.

Používané materiály

U flexibilních obalů se nejčastěji používá varianta triplexových fólií, jejichž součástí je hliníková bariéra. Ta napomáhá udržet kvalitu obsahu uvnitř obalu bez kontaminace zvenčí. Další často volenou variantou jsou duplexové materiály, případně jednovrstvé fólie.

Co se týká samolepicích etiket, tam se fantazii meze nekladou. Nabízí se velice široká škála materiálů, a proto je potřeba brát v potaz účel produktu a konkrétní požadavky na danou etiketu. U měkkých mačkavých povrchů je vhodný polyethylen (PE), na skleněné dózy a pevné povrchy je lepší zvolit polypropylen (PPE). Při výběru materiálu je také dobré počítat s následnou recyklací. Cílem by měl být obal vyrobený z jednoho materiálu, nikoliv v kombinaci. 

Kontaktujte nás najdeme pro vás nejvhodnější řešení.

Galerie

Etikety pro pet food Fine cat – Granule – 1000x1000.jpg Fine pet – Slunečnice – 1000x1000.jpg Fine dog – Lososový olej – 1000ml – 1000x1000.jpg Fine dog – Snack – 1000x1000.jpg

Kam dále?

Jsem Vám k dispozici

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ