O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

Flexotisk v tiskárně Colognia press

Flexotisk je technika tzv. „tisku z výšky“, tedy nejstarší tisková technika vůbec. Naše špičkové stroje Gallus Labelmaster 440 Advanced a Gallus RCS 330 umožňují realizaci dlouhých zakázek v celé šíři produktového portfolia – od samolepicích etiket, přes laminátové tuby a flexibilní obaly až po shrink sleeve (tzv. rukávové etikety).

Dostupné strojové vybavení

Dlouhé zakázky náročné na zušlechtění – ta pravá výzva pro tuhle mašinu
Rychlost, kvalita a efektivita bez kompromisů

Flexotisk u nás

Flexotisk je v Colognii vůbec nejvyužívanější technologií. Momentálně nabízíme tisk s možností až 10 agregátů, které lze využít pro barvy a/nebo zušlechtění, a to vše při jediném průchodu strojem. V rámci zušlechtění můžete využít sítotisku, horké ražby, studené ražby nebo třeba finálního ošetření lakem nebo laminací.

Maximální vstupní šíře materiálu je u nás až 440 mm. Díky tomu můžeme vyrábět více produkcí (motivů) vedle sebe a šetřit tak materiál, čas i vaše finance. Umíme tisk do lepidla, spodní tisk i potisk silikonu.

Flexotiskem vyrábíme takřka všechny produkty z našeho portfolia – veškeré samolepicí etikety, laminátové tuby, flexibilní obalyshrink sleeve.

Výhody našeho flexotisku

  • Potisk široké škály obalových materiálů
  • Maximální vstupní šíře materiálu až 440 mm
  • Až 10 tiskových agregátů pro potisk barvou a/nebo pro zušlechtění
  • Rozsáhlé možnosti zušlechtění, a to při jediném průchodu strojem
  • Tisk dlouhých zakázek bez přerušení
  • Výroba tiskových desek ve vlastním CTP studiu
  • HD kamery pro 100% kontrolu kvality

Vlastní CTP studio

Pod svou střechou máme také vlastní CTP studio, ve kterém vyrábíme flexotiskové desky AWP™ od firmy Asahi Kasei – na současném trhu jedny z nejlepších možných.

Kontrola kvality

Důraz klademe na kvalitu našich služeb, především na kvalitu tisku. Proto jsme přímo na stroje instalovali 100% HD kamery, které hlídají každý milimetr zakázky a porovnávají ho se schváleným originálem. Neproklouzne nám nic, co by na váš produkt nepatřilo.

Rozjezdy tisku

Chápeme, že se o kvalitě chcete přesvědčit na vlastní oči. Rádi vás pozveme k nám do výroby, abyste mohli být u rozjezdu tisku přímo vaší zakázky.

Obecný popis technologie flexotisku

Flexotisk je technika tzv. „tisku z výšky“, což je nejstarší tisková technika vůbec, která se využívá pro potisk širokého sortimentu materiálů. Barvy se na potiskovaný materiál nanáší pomocí tiskových forem a následně jsou zasušovány v závislosti na zvoleném typu barev – UV barvy se suší UV lampou, vodové barvy pomocí speciálních sušáků. 

Specifikem flexotisku je nutnost vlastní tiskové formy pro každou použitou barvu. To je jeden z důvodů, proč je obecně určen na delší typy zakázek, u kterých se vstupní náklady na tiskové formy rozprostřou.

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ