+420 321 752 111

Náš tým

Barbora Dvořáková Barbora Dvořáková

Barbora Dvořáková

Vedoucí zákaznického centra

Zákaznické centrum
Barbora Šímová Barbora Šímová

Barbora Šímová

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Lucie Batelková Lucie Batelková

Lucie Batelková

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Lenka Prokešová Lenka Prokešová

Lenka Prokešová

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Natália Sládečková Natália Sládečková

Natália Sládečková

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Alena Hanušová Alena Hanušová

Alena Hanušová

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Jana Zajícová Jana Zajícová

Jana Zajícová

Asistentka obchodu

Zákaznické centrum
Aleš Paula Aleš Paula
Obchod
Dagmar Hleba Víchová Dagmar Hleba Víchová

Dagmar Hleba Víchová

Manažerka pro klíčové zákazníky

Obchod
Martin Marek ml. Martin Marek ml.
Obchod
Jolana Hejlová Jolana Hejlová
Obchod
Jiří Havránek Jiří Havránek

Jiří Havránek

Manažer pro klíčové zákazníky

Obchod
Pavel Hönig Pavel Hönig

Pavel Hönig

Obchodní manažer junior

Obchod
Štěpánka Líznerová Štěpánka Líznerová

Štěpánka Líznerová

CEO

Správní rada
Jaroslav Vendl Jaroslav Vendl

Jaroslav Vendl

Business development

Správní rada
Jiří Rozvařil Jiří Rozvařil

Jiří Rozvařil

Člen správní rady

Správní rada
Pavel Kubáč Pavel Kubáč

Pavel Kubáč

Člen správní rady

Správní rada
Jan Dvořák Jan Dvořák

Jan Dvořák

Člen správní rady

Správní rada
Martin Marek Martin Marek

Martin Marek

Vedoucí technologie

Technologie
Irena Zatloukalová Irena Zatloukalová

Irena Zatloukalová

Technoložka

Technologie
Šárka Čepková Šárka Čepková

Šárka Čepková

Technoložka

Technologie
Martina Kerhartová Martina Kerhartová

Martina Kerhartová

Technoložka

Technologie
Iva Mierva Iva Mierva
Lidé
Katarína Zámečníková Katarína Zámečníková

Katarína Zámečníková

Mzdová účetní

Lidé
Hana Soukupová Hana Soukupová

Hana Soukupová

Recepční a asistentka HR

Lidé
Bohdan Holona Bohdan Holona
DTP studio
Olga Řehořová Olga Řehořová

Olga Řehořová

DTP operátorka

DTP studio
Michaela Morávková Michaela Morávková

Michaela Morávková

DTP operátorka

DTP studio
Anna Tupá Anna Tupá

Anna Tupá

DTP operátorka

DTP studio
Michal Mašek Michal Mašek

Michal Mašek

DTP operátor

DTP studio
Václav Dřízhal Václav Dřízhal

Václav Dřízhal

Hlavní programátor

Informační systémy
Ivo Novák Ivo Novák

Ivo Novák

Správce IT sítí

Informační systémy
Jakub Dobiáš Jakub Dobiáš

Jakub Dobiáš

Programátor specialista

Informační systémy
Marek Černý Marek Černý

Marek Černý

Programátor

Informační systémy
Dušan Převrátil Dušan Převrátil

Dušan Převrátil

Ředitel výroby

Výroba
Milan Vácha Milan Vácha

Milan Vácha

Supervisor výroby

Výroba
Jiří Navrátil Jiří Navrátil

Jiří Navrátil

Supervisor výroby

Výroba
Vítězslav Milichovský Vítězslav Milichovský

Vítězslav Milichovský

Tiskař

Výroba
Petr Sotona Petr Sotona
Sklad
Alexandr Dömötör Alexandr Dömötör
Sklad
Petra Poláková Petra Poláková

Petra Poláková

Vedoucí expedice

Expedice
Jaroslava Hálová Jaroslava Hálová

Jaroslava Hálová

Expedientka

Expedice
Jana Folkmanová Jana Folkmanová
Expedice
Kateřina Skalníková Kateřina Skalníková

Kateřina Skalníková

Expedientka

Expedice
Pavla Matoušková Pavla Matoušková

Pavla Matoušková

Expedientka

Expedice

Milan Fajt

Skladník v expedici

Expedice
Hana Soukupová Hana Soukupová
Recepce
Martina Zelinková Martina Zelinková
Recepce
Lenka Krejčíková Lenka Krejčíková

Lenka Krejčíková

Hlavní účetní

Finanční oddělení
Eva Karetová Eva Karetová

Eva Karetová

Finanční controllerka

Finanční oddělení
Šárka Bukačová Šárka Bukačová

Šárka Bukačová

Účetní

Finanční oddělení
Alena Hošková Alena Hošková

Alena Hošková

Fakturantka

Finanční oddělení
Simona Jurčíková Simona Jurčíková
Finanční oddělení
Jana Hanková Jana Hanková

Jana Hanková

Vedoucí nákupu

Nákup
Denisa Sládková Denisa Sládková

Denisa Sládková

Specialistka nákupu

Nákup
Denisa Hanusková Denisa Hanusková

Denisa Hanusková

Specialistka kvality

Kvalita
Nikola Bíbrová Nikola Bíbrová

Nikola Bíbrová

Asistentka kvality a výroby

Kvalita