O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Farmacie

Farmacie

Etikety, flexibilní obaly i tuby v segmentu farmaceutického průmyslu musí splňovat přísné normy a certifikace. Je třeba dbát na správnost informací na produktech, na jejichž přesnosti může záviset i lidský život. Umíme si poradit s požadavky bezpečnosti a spolehlivosti obalu, stejně jako s potiskem etiket různých funkcí i velikostí.

Specifika obalů pro farmacii

Farmaceutické firmy podléhají nejpřísnějším normám ohledně procesu a kvality výroby. Naše inovativní technologie a implementované kamery zaručují stoprocentní kvalitu tisku a správnost dat. Vhodnou kombinací materiálu a následného zpracování jsme schopni zákazníkům vyhovět ve specifických požadavcích na zabezpečení produktu proti nechtěnému vniknutí či falsifikaci. Naše obaly vydrží i náročné vnější podmínky, jako je například sterilizace.

Typy obalů pro farmacii

Pro oblast farmacie dodáváme řešení na míru potřebám a specifikaci daného produktu. Nejčastěji jsou využívané samolepicí etikety, flexibilní obaly a laminátové tuby. V nemocničním prostředí se mnohdy používají vícevrstvé sandwichové etikety, které mohou být skvělým nástrojem pro evidenci – jednotlivé potištěné vrstvy se dají oddělit a nalepit např. na zkumavku. Pokud je nutnost většího objemu textu, než se vejde na běžnou etiketu, máme k dispozici peel-off etikety, které přináší možnost potisku až 3 vrstev. Zároveň nabízíme braill etikety rozšiřující uživatele informací o produktu i na zrakově postižené občany. Na složité tvary umíme aplikovat potištěnou smrštitelnou fólii, tzv. shrink sleeve, která zároveň etiketu chrání proti neoprávněnému vniknutí.

Používané technologie

V oboru farmacie vyrábíme náročné grafické etikety doplněné o ražbu, speciální laky a další metody zušlechtění. Velice často volíme technologii digitálního tisku, která umožňuje jedinečné specifické značení jednotlivých produktů či šarží jako jsou číslování, variabilní data, unikátní EAN nebo QR kódy.

Používané materiály

Materiály pro výrobu etiket pečlivě volíme na základě způsobu aplikace. Používáme jak standardní materiály, zde by to chtělo něco o specialitách pouze ve farmacii. Naši odborníci vám rádi pomohou najít ten správný materiál pro váš produkt.

Galerie

Vegavero – Colon Care – peel-off 1.jpg Etikety pro farmacii Etikety pro farmaceutický průmysl | Peroxid vodíku Etikety na zkumavky Vegavero – Colon Care.jpg

Naše referenční projekty

Kam dále?

Jsem Vám k dispozici

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ