O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

Kariéra v Colognia press

Jsme na trhu už víc jak 27 let. I přes takovou dobu jsme nepřerostli v nevlídnou korporaci a zachovali si atmosféru rodinné firmy. Naší specialitou je výroba etiket. Těch, které vidíš na PET lahvích, potravinách, kosmetice... vlastně na téměř každém zboží.

Polygrafie je náš svět. Přidej se do #cologniateam i ty!

Aktuálně volné pozice

Naposledy aktualizováno:: 17.04.2024

Chceš pracovat s partou fajn lidí? Máš smysl pro pořádek a pečlivost je tvou předností? Právě hledáme přípraváře nebo přípravářku, co mezi nás zapadne. Pojď se s námi zalepit do světa etiket i ty!

Naposledy aktualizováno:: 06.05.2024

Máš obchodní talent?  Polygrafie pro tebe není neznámou? Domluvíš se anglicky nebo německy? Tak hledáme právě tebe! Pojď se s námi zalepit do světa etiket!

Naposledy aktualizováno:: 06.05.2024

Chceš spolupracovat s partou fajn lidí? Rozumíš zpracování tiskových dat? Máš smysl pro detail a pečlivost je tvou předností? Jsi rád s lidmi, kteří svojí práci rozumí? Chceš pracovat pro jednu z největších ryze českých tiskáren samolepících etiket v České republice s širokým sortimentem výrobků? ANO? Tak se pojď přilepit mezi nás i Ty!

Naposledy aktualizováno:: 06.05.2024

Chceš spolupracovat s partou fajn lidí? Rozumíš technice a rád vymýšlíš řešení? Máš smysl pro detail a pečlivost je tvou předností? Jsi rád s lidmi, kteří svojí práci rozumí? Chceš pracovat pro jednu z největších ryze českých tiskáren samolepících etiket v České republice s širokým sortimentem výrobků? ANO? Tak se pojď přilepit mezi nás i Ty!

Poslechni si, co říkají našinci

Tvoje data jsou v bezpečí

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ