O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

Dostupné technologie

Flexotisk

Naše flexotiskové stroje vyrobila především švýcarská společnost Gallus. Umožňují tisknout až 10 barvami na bázi UV nebo vody. Vybrané agregáty můžeme vyměnit až za dvě sítotiskové jednotky, čehož využíváme nejčastěji při tisku Braillova písma. 

Strojový park, který neustále rozšiřujeme, ale umí i další technologie a zušlechtění – např. tisk do lepidla nebo naopak eliminaci lepidla, horkou ražbu i studenou ražbu, tisk na obrácenou stranu nebo třeba technologii pro výrobu peel off etiket.

Zařízení pro kontinuální výměnu rolí materiálu navíc umožňuje nepřetržitou výrobu jedné zakázky, což má vliv nejen na rychlost, ale i na cenu produkce. Stroje rovněž disponují několika rotačními výseky a stoprocentní kontrolou tisku.

Digitální tisk

V současné době využíváme dva stroje pro digitální tisk – moderní HP Indigo a injektový EFI Jetrion s laserovým výsekem. Kombinací obou těchto strojů a dalších finalizačních zařízení umíme vyrobit celé naše produktové portfolio, které je nejen hezké na pohled, ale především opravdu kvalitní. Oba stroje si poradí s variabilními daty a jsou vhodné i pro malonákladový digitální tisk.

Zušlechtění

Vyrostli jsme jako tiskárna etiket zabývající se primárně technologií UV flexo, ale už více než 10 let se pohybujeme také v moderní oblasti digitálního tisku. Všechny naše stroje vynikají nejen kvalitním tiskem, ale také možnostmi následného zušlechtění

Máme mnohaleté zkušenosti, disponujeme špičkovým vybavením a rozhodně se nebojíme výzev.

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ