O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Automotive a průmyslová automatizace

Automotive a průmyslová automatizace

Etikety v automobilovém průmyslu jsou vystavovány nadměrné zátěži v podobě vysokých teplot, mastných a znečištěných povrchů i působení nejrůznějších vnějších vlivů. Kreativita jde v tomto případě často stranou, ke slovu přichází kvalitní a odolné materiály i tiskové technologie.

Specifika segmentu

Poskytujeme našim zákazníkům maximální podporu při hledání vhodného a funkčního řešení díky testování v laboratoři, ve které simulujeme požadované podmínky. Vždy je potřeba si definovat jakou bude mít etiketa funkci, jakému druhu opotřebení bude čelit a jaká jsou další kritéria její aplikace. Nabízíme možnost zaslání vzorků materiálu zdarma pro otestování přímo v provozu.

Druhy etiket

Etikety pro automotive a průmyslovou automatizaci mají většinou informativní charakter, a proto se zde nesoustředíme tolik na originální design, jako spíš na praktickou funkčnost a kvalitu. Nejčastěji v tomto oboru vyrábíme etikety grafické, s finálním potiskem a širokými možnostmi zušlechtění či ochranných laků, anebo etikety bez tisku, určené pro pozdější dotisk na míru konkrétní šarži či druhu aplikace.

Používané technologie

Etikety pro automobilový průmysl jsou v drtivé většině dodávány na kotoučích. Vzhledem k tomu, že dochází často k jejich dotisku před aplikací, je vhodné použít termotransferové tiskárny nebo využít naší technologie digitálního tisku. Dokážeme pro vás vyrobit variabilní etikety na míru s vlastním číslováním, QR či EAN proměnlivým kódem. U etiket určených pro dotisk pomocí vlastní tiskárny klademe důraz na přesnou specifikaci vhodné TTR pásky, která následný tisk dokončí.

Jak v tomto případě, tak i v celé problematice tisku vám samozřejmě rádi poradíme – jak vytipovat a vyrobit požadované etikety, a to i v malých nákladech pomocí digitálního tisku, tak i ve velkých objemech na našich flexotiskových strojích.

Používané materiály

Při volbě vhodného materiálu je nutná primární analýza použití – jaké extrémní podmínky musí etiketa vydržet z hlediska funkčnosti a trvanlivosti, jaká je přesná specifikace podkladu i podmínky aplikace. 

Galerie

Samolepicí etiketa na brusné kotouče Etikety pro automotive a průmyslovou automatizaci Etikety pro baterie

Kam dále?

Jsem Vám k dispozici

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ