O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Následné zušlechtění tisku

Následné zušlechtění tisku

Zušlechťujte, chraňte, zvýrazněte detaily. Vyberte si z řady možností – od designových fólií, které vyvolávají vizuální i dotykové emoce, přes speciální barvy a laky, ražbu, reliéfní efekty až po tisk do lepidla. Vaši fantazii a vašim potřebám meze neklademe.

Nebojte se rozšoupnout a upozornit tak na sebe!

Ražba

Dejte svým prémiovým produktům exkluzivní metalický vzhled díky speciálním fóliím. Můžete vybírat z celé škály ražebních fólií – od klasických zlatých a stříbrných, až po různé fólie s holografickými prvky. 

Horká ražba

Metalická fólie se aplikuje na zvolený substrát pomocí horkoražebního válce. Výsledkem je jedinečný vzhled obalu s precizním detailem vybraných prvků. Horká ražba je vhodná především pro velké výrobní série.

Studená ražba

Pomocí tiskové desky a lepidla se nanáší ražební fólie na požadovaný substrát. Nedocílíte sice tak jemného detailu jako u horké ražby, zato se jedná o cenově výhodnější variantu (i pro menší výrobní série) s velmi kvalitními výsledky.

Povrchové úpravy

Dekorujte nebo chraňte svůj produkt proti nežádoucím vnějším vlivům za pomoci speciálních laků či prostřednictvím laminace.

Lak

Lesklý, matný, vhodný pro dotisk TTR páskou anebo třeba lak který vyvolá emoci i při doteku. To vše jsou možnosti, které nabízíme.

V nabídce laků máme širokou paletu možností – sítotiskový lak (reliéfní/haptický), lak nízkomigrační a chemicky odolný nebo třeba lak saténový, soft-touch, mat či polomat.

Laminace

Laminační fólie se aplikuje na potištěný substrát. Můžete si vybrat ze standardního matného nebo lesklého provedení. V nabídce ale máme také široký výběr speciálních laminačních fólií pro vytvoření působivých holografických a 3D efektů. 

Navíc i laminační fólie umíme přetiskovat – můžeme tedy společně docílit skutečně impozantních designů vašich etiket.

Tisk do lepidla

Dostaňte na svoji etiketu víc textu. Pokud vám nestačí prostor z vrchní strany, můžete si nechat potisknout i spodní stranu etikety. Do lepidla lze tisknout jen z určité části, aby etiketa neztratila svou adhezi. Často se tisku do lepidla využívá i u tzv. peel-off etiket.

Sítotisk

Vytvořte na svém produktu reliéfní efekt nebo zlepšete opacitu barev. Sítotiskem můžeme nanést vyšší vrstvu barvy a vytvořit tak reliéf, který je cítit při doteku a dodá obalu prestiž a výjimečnost. Stejným způsobem aplikujeme také Braillovo písmo. Sítotisk jsme schopni nanášet až dvěmi agregáty v rámci jednoho průtahu strojem.

Dvojitý výsek/násek

Potřebujete etiketu, která má na sobě bezpečnostní náseky? Potřebujete mít etikety od sebe odděleny perforací? Umíme vysekávat s břity o různých výškách a docílit tak na jeden průtah strojem požadovaného efektu. Stejně tak umíme v jednom průtahu strojem aplikovat i dva výseky naráz – jeden shora, druhý zdola.

Oboustranný tisk

Potřebujete-li přenést informace nebo grafiku na spodní stranu, oboustranný tisk je pro vás tou pravou volbou. Umíme potisknout obě strany materiálu na jediný průtah strojem, čímž šetříme čas, energii i vaše finance. Oboustranného tisku nejčastěji využívajuí naši zákazníci pro potisk vstupenek.

Číslování silikonu

Chcete na první pohled vidět, kolik etiket vám na kotouči ještě zbývá? V tom případě vám rádi natiskneme i číselnou řadu na silikon u vašich etiket. 

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ