O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

EU projekty

Snažíme se dělat maximum pro náš rozvoj. Zde jsou EU projekty, ze kterých čerpáme prostředky. 

Naše společnost realizovala projekt s názvem „Expanze na zahraniční trhy,“ který byl předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu byla účast na zahraničních veletrzích FachPack 2015 a FachPack 2016. 

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Laboratoř a zkušebna Colognia press,“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je rozšíření stávajícího zázemí pro realizaci VaV aktivit žadatele. Náplní je pořízení technologie pro realizaci projektu výzkumu a vývoje biodegradabilních materiálu a barev s využitím měření a on-line sběru dat.

Projekt Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti Colognia press, a.s. řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele. Absolvování kurzů je předpokladem pro získání základních teoretických a praktických dovedností a dle našeho názoru se jedná o zcela zásadní vzdělávací aktivity v našem oboru.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Domníváme se, že absolvování těchto kurzů je pro naše pracovníky ta nejvhodnější vzdělávací aktivita. Očekáváme, že po absolvování kurzů budou účastníci umět lépe čelit odborné argumentaci, budou umět lépe spolupracovat v týmu a rozšíří si své kompetence. To jsou dle našeho názoru hlavní předpoklady pro růst společnost.

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Tištěné senzorové systémy pro kontrolu kvality citlivých výrobků,“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je navrhnout efektivní způsob výroby a implementace tištěných senzorových systémů pro kontrolu kvality citlivých výrobků, jejich obalů či jejich zpracovatelského prostředí s využitím kontinuálních R2R tiskových postupů. Tištěné senzory budou zajišťovat kontrolu kvality definovaných parametrů citlivých výrobků, mezi které lze zařadit produkty ze segmentu potravinářského, kosmetického, farmaceutického, automotive a další.

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ