O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Colognia press je odpovědnou firmou roku 2018

Při finále soutěže Firma roku 12.12.2018 na pražském Žofíně byl vyhlášen i vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2018. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone firmě, která se příkladně stará o své zaměstnance, životní prostředí a rozvoj regionu. 

ocenění a certifikace
Colognia press je odpovědnou firmou roku 2018

Cenu převzala ředitelka Colognia press Štěpánka Líznerová z rukou Adriany Dergam, místopředsedkyně správní rady Nadace Vodafone.

O vítězi kategorie letos rozhodovali Milena Jabůrková ze Svazu průmyslu a dopravy, Lucie Mádlová, ředitelka Asociace pro společenskou odpovědnost, Vladimír Smrž, náměstek pro řízení sekce politiky životního prostředí Ministerstva životního prostředí, Milan Macholán, generální ředitel První brněnské strojírny Velká Bíteš, vítěz kategorie Odpovědná firma roku 2017 a Adriana Dergam, místopředsedkyně správní rady Nadace Vodafone. „Odborná porota ocenila příkladný přístup k zaměstnancům, který zahrnuje nejen oblasti vzdělávání, flexibilních pracovních podmínek nebo rovných příležitostí a odměňování mezi muži a ženami, ale i rostoucí nabídku částečných úvazků pro rodiče.

V kolínském regionu je firma vnímaná jako významný podporovatel znevýhodněných komunit, ať už lidí z Alzheimerovou chorobou nebo s postižením zraku. Zároveň Colognia press investuje do rozvoje mládeže, a to jak fyzického – prostřednictvím sportovních akcí –, tak i profesního. S ohledem na svůj obor podnikání je firma důsledná ve snižování negativního dopadu na životní prostředí, zdraví zaměstnanců a obyvatel regionu. Systematicky zavádí technologické inovace do pracovního procesu, a také v oblasti produkce odpadů a znečištění ovzduší,“ okomentovala Adriana Dergam, místopředsedkyně správní rady Nadace Vodafone.

Více informací zde: 

Finale firma roku_01.jpg Finale firma_02.jpg Finale firma roku_04.jpg Finale firma roku_03.jpg Finale firma roku_05.jpg
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ