O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Colognia Press se umístila na 2. místě v soutěži Firma roku

Colognia press získala včera na finálovém večeru soutěže Firma roku 2.místo ve Středočeském kraji a zároveň se stala vítězem kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2017.

ocenění a certifikace
Colognia Press se umístila na 2. místě v soutěži Firma roku

„Společnost porota ocenila za genderovou vyváženost v týmu, zaměstnanecké benefity a podporu vzdělání nejen v rámci firmy, ale celém regionu. Dále úzce spolupracují s aplikací „Lepší místo“ a přispívají na sportovní akce, domy s pečovatelskou službou a do školství. Trvale se zaměřují na zdokonalování systémů a procesů vedoucích ke snížení dopadu na životní prostředí,“ zdůvodnila volbu Jolana Hájková z Vodafone Czech Republic.

Celý článek zde

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ