O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Colognia press získala prestižní ocenění WorldStar Award

S radostí oznamujeme, že jsme získali prestižní ocenění WorldStar Award, udělovaný World Packaging Organization v kategorii "Nápoje" za "Switchle" - organický šumivý nealkoholický nápoj.

 

ocenění a certifikace
Colognia press získala prestižní ocenění WorldStar Award

Zástupci 20 obalových sdružení, členové WPO (World Packaging Organization), se v říjnu setkali na 2. zasedání bankovní rady v roce 2018 a posoudili cenu WorldStar Packaging Awards. Je to nejvýznamnější cena za balení na světě. Bylo oceněno celkem 319 projektů z 35 zemí, které se přihlásily do WorldStar Awards 2019.

 

Přihlásili jsme šumivý nealkoholický nápoj britského výrobce Healthy Sales Group - Switchle, se kterým jsme vyhráli cenu Obal roku. Protože jen přes vítězství v národní soutěži (pro český a slovenský trh je to právě OBAL ROKU) lze vstoupit do světové WorldStar. Switchle je osvěžující a chutný nealkoholický nápoj pro dospělé, který podporuje zdraví, pomáhá udržovat dobrou postavu. Na trh vstupuje ve třech chuťových variantách. Oblíbenou malinu a granátové jablko doplňuje stále populárnější kurkuma, zázvor a rooibos, získávaný z keře čajovce kapského.

 

Použili jsme samolepící etiketu vyrobenou z materiálu fasson shrink vinyl a obal jsme zhotovili technologií flexotisku. Podařilo se vhodně skloubit osobité vlastnosti etikety, potisku a podkladu. Grafický design harmonicky ladí s kovovým materiálem a vytváří působivý metalický efekt. Etiketa má luxusní vzhled a je dokonale odolná vůči orosení.

 

Všichni vítězové budou oceněni na slavnostním ceremoniálu a slavnostním večeru 15. května 2019 v Praze v rámci programu 1. schůze předsednictva WPO.

 

Více informací zde:

Cutout_rooibos.jpg WPO_worldstar Jinan China.JPG
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ