O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Cyklo Scott

V prostředí české vrcholové cyklistiky team působí více než 15 let a je jednou z mála stálic domácí cyklistické scény s tak bohatou historií a sbírkou sportovních úspěchů. Honza Slavíček je manažerem teamu a zároveň šéftrenérem. 

pomáháme

V roce 2017 jsme se rozhodli podpořit sportující mládež, a to prostřednictvím Expres CZ-Scott Team Kolín, který byl založen v roce 2000 bývalým výborným závodníkem Honzou Slavíčkem. Charakteristické znaky, které přetrvávají od počátku činnosti teamu, zůstávají neměnné a zároveň vytváří koncepci dlouhodobé práce a image teamu. Jsou to zejména:

Současnost

V současné době funguje team na třech úrovních věku a výkonnosti. A-team dospělých závodníků a vybraných juniorů, mládežnická skupina od žákovských po juniorské kategorie a přípravka dětí ve věku 7-12 let. Cílem naší práce je tedy představit cyklistiku dětem, vytvořit jim zázemí a podmínky pro jejich sportovní rozvoj a v případě jejich zájmu a odpovídající výkonnosti jim umožnit rozvíjet sportovní kariéru i v dospělosti.

Hlavními partnery teamu jsou v sezóně 2017 dopravní společnost Expres CZ, Scott a město Kolín. Díky jejich podpoře mají závodníci A-teamu špičkové vybavení a zajištění a mohou se tak účastnit i vrcholných světových akcí typu světové poháry, mistrovství Evropy, mistrovství světa. V sekci A-team si můžete prohlédnout závodní kola Tomáše Paprstky a Honzy Nesvadby.

Pořadatelská práce

Kromě samotného fungování teamu se zabýváme pořadatelskou činností. Za spolupráce s městem Kolín se opakovaně vrací nejvyšší domácí cyklokrosová soutěž do kolínského lesoparku Borky. Zde se také uskutečnily 3 úspěšné ročníky domácího šampionátu, ten poslední z nich v roce 2016. Pec pod Sněžkou je v letní sezóně hostitelem další námi pořádané akce Bike víkend MTB. Zde se spojuje vrcholová cyklistika v podobě Českého poháru MTB cross-country s cyklistickým závodem pro veřejnost.

Více na www.exprescz-scott.cz

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ