O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Etikety na „trendy“ materiálech

Etiket existuje celá řada, ale v současnosti patří k nejvýraznějším typům konvenční grafické etikety (před aplikací je na ně nutné nanést lepidlo) a samolepky. 

tiskové technologie
Etikety na „trendy“ materiálech

Z moderních typů si zákazník oblíbil především smrštitelné etikety (shrink sleeves) či neodstranitelné IML (z důvodu technologického zpracování tvoří jednotu s obalem, plastová etiketa je „zalita“ do materiálově identického obalu). S rozšiřujícím se paděláním produktů mají stále větší uplatnění i různé typy bezpečnostních etiket. 

Velmi flexibilně na všechny tyto výzvy reaguje kolínská společnost Colognia press, která pokračuje v nastolené cestě přinášet zákazníkům nová řešení, včetně využívání dnes tolik žádané personalizace. Zároveň používá materiály, které jsou v souladu s trvale udržitelným rozvojem, tedy především materiály s FSC certifikací. S touto problematikou souvisí i vývoj a testování nízkomigračních barev. Společnost ale reaguje i na další aktuální environmentálně pozitivní poptávku po zvyšování využití recyklovaných materiálů. V současnosti v Colognia press připravují testy na samolepicí materiály, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Více v elektronické verzi časopisu zde:

Packaging Herald 12_2018_06.JPG
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ