O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Exkurze do Yankee Candle

29.8.2018 jsme navštívili našeho zákazníka Yankee Candle.

Exkurze do Yankee Candle

Z Colognia press jela větší skupina lidí do výrobního závodu Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph v Havrani u Mostu. Byli to kolegové z výroby, expedice, z úseku kvality a obchodního oddělení. Účelem této cesty bylo především zlepšení kvality vzájemné spolupráce, také jsme chtěli poznat výrobní a aplikační procesy probíhající u zákazníka a v neposlední řadě i poznat své obchodní partnery osobně tváří v tvář a celkově upevnit vztahy.

Chtěli jsme také zvýšit motivaci našich zaměstnanců a jejich zájem při výrobě zakázek pro tohoto významného klienta, protože zakázky pro Yankee Candle jsou procesně velmi náročné. Návštěva ve voňavé továrně na svíčky se všem moc líbila. Děkujeme.

 

Více informací o značce Yankee Candle zde:

 

 

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ