O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Každá výroba může být efektivnější

Plantyst nabízí řešení pro stálé zlepšování výroby nejen pro tiskárny. Charakterizují jej přesná data a pravidelný rytmus, bez kterých se efektivní výroba neobejde. V naší tiskárně se toto řešení vyvíjelo a používá již od roku 2011. Více se dočtete v posledním čísle (21) Novin pro grafický průmysl.
tiskové technologie
Každá výroba může být efektivnější

Efektivní řešení Plantyst si vybojovalo v roce 2017 1.místo v kategorii Výroba a prodej, zpracovatelský průmysl a distribuce komodit a v roce 2018 1.místo v kategorii Výroba a zpracovatelský průmysl v soutěži Microsoft Awards, která každoročně oceňuje nejlepší a nejinovativnější projekty pro zákazníky v České republice.

Své zákazníky má i v polygrafickém odvětví. Jedním z nich je i tiskárna Colognia press, která jako řada dalších firem kontolovala produktivitu prostřednictvím stanovených norem a sledováním výkonu zakázek. Normy ale k jednotlivým zakázkám nevytvářely prostor pro růst a a staly se tak paradoxně brzdou pro zlepšování a rozvoj jednotlivců, týmů i celé společnosti. Po instalaci Plantyst boxu již po třech měsících mělo vedení firmy k dispozici přesná data o využití výrobních kapacit. Samotné měření ale nezajistilo stálé zlepšování výkonnosti. Největší podíl na zlepšování měly změnyve způsobu práce s lidmi, úpravy v motivaci jednotlivců a přerod od cílů jednotlivců k cílům týmů. Do výrobní haly byly umístěny infopanely zobrazující aktuální stav a průběh směny. Všichni díky tomu mají přehled o stavu a procesu výroby. Data jsou stále dostupná 24 hodin denně, 7 v dní v týdnu. Informace jsou 100 % objektivní. 

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ