O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Konference PolyGrafikUm v Praze

Dnes probíhá na pražském výstavišti PVA Expo 5. ročník konference časopisu PrintProgress, který organizuje slovenské vydavatelství VELDAN. 

veletrhy a výstavy
Konference PolyGrafikUm v Praze

Program konference pod heslem "Synergie inspirací a trendů" je rozdělen do dvou hlavních bloků. První blok se bude zabývat tím, jaké trendy se přenesly do našich polygrafických podniků, jaké technologické trendy zaznamenaly úspěšnou cestu a svoje místo ve výrobě, respektive, které přísliby a vize se naplinily.

Druhý blok je orinetovaný spáše vizionářsky. Významným přínosem každého bloku je i moderováná diskuze, roli moderátorky se skvěle zhostila naše paní ředitelka Štěpánka Líznerová.

Polyfrafikum 2.jpg Polyfrafikum 3.jpg Polygrafikum 4.jpg Polyfrafikum 5.jpg Polygrafikum 6.jpg Polygrafikum 7.jpg Polygrafikum 8.jpg Polygrafikum 9.jpg
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ