O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Mezinárodní veletrh PLMA Amsterdam

Na amsterdamském výstavišti proběhl 21. 5. 2019 – 22. 5. 2019 další ročník mezinárodního veletrhu PLMA, kam se vydali kolegové Lucie Doušová a Jiří Havránek.

veletrhy a výstavy
Mezinárodní veletrh PLMA Amsterdam

Jedná se o přehlídku „vlastních značek“, kde bylo více než 2600 vystavovatelů z celého světa. Náš zájem byl směřován na země v blízkém okolí, převážně Německo a Rakousko.

Veletrh byl rozdělen do dvou částí food a non-food. Vystavovatelé měli velký zájem, aby zaujali děti. Bylo zde spousta firem prezentující salámy, sýry, mléčné a hygienické produkty s dětskou tématikou.(viz foto).

Přesvědčili jsme se, že zájem o shrink sleeve je opravdu velký, což potvrzovalo nespočet firem využívající toto obalové řešení.

Z České Republiky zde bylo silné zastoupení a mimo zaběhlé společnosti, které zde vystavují pravidelně, přibylo i několik nováčků. Přivezli jsme si spoustu nových kontaktů a otevřela se jednání se zajímavým potenciálem. Věříme, že se povedou dotáhnout, do zdárného konce.

IMG_1356.jpg IMG_1387.jpg IMG_1388.jpg IMG_1366.jpg IMG_1359.jpg IMG_1385.jpg
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ