O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Mládí vpřed!

I letos jsme podpořili "naše mládí", a sice maturitní třídu 4. A kolínského gymnázia darováním předmětů do tomboly na jejich maturitním plese 21. 2. 2020 v Městském společenském domě v Kolíně.

 

pomáháme
Mládí vpřed!

Petra Jíchová nám napsala: Myslím, že se nám maturitní ples vydařil a všichni jsme si ho užili. Večer zahájila v 19:00 známá moderátorská dvojice Ondřej Havel a Johan Mádr. Krátce na to jsme promítali maturitní video a po něm následovalo naše předtančení. Zatímco jsme se převlékali do šatů a obleků, bylo k vidění několik vystoupení - Village Crew, Flying boys, TS Vergillio.

Poté proběhlo šerpování maturantů, přípitek a tanec s rodiči a učiteli. Hrála nám kapela Paragraf 202, kterou přerušilo pouze vystoupení ATMO music. O půlnoci jsme předvedli naše půlnoční překvapení a pak už následovala volná zábava, jejíž atmosféru doplňovaly písničky kontrolované DJ.
 

Přejeme všem hodně štěstí u zkoušky z dospělosti i v jejich osobních životech!

ples 4A 1.jpg
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ