O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Na druhou vlnu koronaviru jsme připraveni

V době karantény i v rámci jejího postupného rozvolňování jsme rozhodně nezaháleli. Kromě naší běžné činnosti se nám také podařilo vyrobit ochranné štíty obličeje a napomoci tak našim zaměstnancům cítit se o něco bezpečněji.

pomáháme
Na druhou vlnu koronaviru jsme připraveni

Colognia naštěstí nepatřila v době karantény mezi ty společnosti, které museli být uzavřeny. Ba naopak, v tomto nelehkém čase jsme o to usilovněji pracovali, abychom mohli našim zákazníkům, a tedy potažmo vám, rychle dodávat etikety pro tolik potřebné dezinfekční přípravky.

Mysleli jsme samozřejmě i na ochranu našich vlastních lidí – především těch, kteří byli přímo u výroby etiket. Abychom jim poskytli co možná největší míru ochrany, náš výrobní a technický ředitel Dušan Převrátil a jeho tým dali hlavy dohromady a podařilo se jim vymyslet ochranné štíty obličeje, které je možné v deseti jednoduchých krocích sestavit a ihned používat. A co bychom to byli za výrobce etiket, kdybychom k jejich výrobě nepoužili samolepky!

Videonávod na rychlou a snadnou výrobu ochranných štítů najdete na našem YouTube kanálu:

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ