O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Navštívili jsme Dscoop ve Vídni

V dnech 13.-15. června probíhal globální seminář s názvem Dscoop, kterou pořádá již tradičně společnost HP – Hewlett-Packard.

tiskové technologie
Navštívili jsme Dscoop ve Vídni

Seminář obsahoval řadu zajímavých prezentací a také ukázku nových technologických trendů v oblasti digitálního tisku a jeho finalizace. CP vyslala své zástupce z obchodu i výroby, už vzhledem k faktu, že tentokrát to bylo téměř „doma“ – ve Vídni. A co nás zaujalo? Mnoho prezentací se týkalo využití digitálních technologií ve spojení s absolutní customizací – aplikace WEB2PRINT.

Dalším zajímavým prvkem byla ukázka velké šíře materiálů, které lze na stojích HP potisknout. Nezpochybnitelné je, že digitální tisk již tvoří více než 10% tiskových technologií a jeho podíl má do roku 2022 vzrůst na dvojnásobek. Zkrátka oba tiskové směry mají již své stabilní místo a jak digitální tak konvenční tisk se rozvíjejí zejména na rozvoji průmyslu a jeho automatizace a robotizace. Průmysl 4.0 je tématem i v polygrafii a i v Colognii musíme tento trend následovat.

 

Více informací o celé akci zde: 

 

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ