O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Navštívili jsme firmu Asahi v Japonsku

Koncem července navštívil manažer DTP Bohdan Holona centrum výzkumu a vývoje našeho tradičního dodavatele tiskových desek Asahi Kasei. 

 

 

firemní novinky
Navštívili jsme firmu Asahi v Japonsku

Tento provoz je situován ve městě Fuji (Japonsko) zhruba 150 km od hlavního města Tokia. Předmětem schůzky bylo seznámení se s novinkami ve výrobním programu našeho dodavatele a diskuze o projektech, na kterých budeme v budoucnu úzce spolupracovat.

Jedním z témat byl například osvit tiskových desek UV LED diodami což je technologie, o které Colognia press jako leader na poli inovací ve flexotisku vážně uvažuje. Těšíme se na další plodnou spolupráci.

 

P.S. Bohdan uspořádal přednášku o své cestě – 60 hodin v Japonsku v 60ti minutách vyprávění, která se pro velký úspěch bude ještě opakovat. 

Více o naší spolupráci zde

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ