O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Něco se chystá...

Během celého posledního půl roku probíhá intenzivní přesouvání strojů a dalších technologií. 

tiskové technologie
Něco se chystá...

Všechny tyto přesuny by měly vyvrcholit říjnu a listopadu instalací nového tiskového stroje Gallus LabelMaster 440. Nejpozději na konci listopadu bychom měli mít k dispozici stroj s 10ti barvami, tiskovou šíří 440 mm a maximálním vybavením pro zušlechtění produktů. Paralelně s touto přípravou probíhá instalace a začleňování nových technologií určených pro zlepšení infrastruktury celé firmy. 

Namátkou budu jmenovat jen zakladač na výseky Kardex, kam bychom chtěli přesunout v příštích týdnech semirotační výseky. Dále třeba mlýn na mřížku Lundberg, který po instalaci na RCS2 umožní tisk bez nutnosti výměny návinu mřížky nebo nové čtečky čárových kódů a TTR tiskárny určené pro zlepšení interní logistiky. Mimo těchto instalací technologií plánujeme v nejbližších dnech upravit systém pro objednávání materiálu ke strojům obdobně jako jsme to provedli s dutinkami před několika týdny. 

Dušan Převrátil

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ