O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Personalizace v reálném i virtuálním světě

Personalizace je mantrou digitálního marketingu již několik posledních let. Vedle „virtuální“ personalizace, kde je respondent oslovován na základě různých marketingových analýz, příslušnými internetovými stránkami, nabídkou e-shopů, SMS zprávami apod., patří k využívaným formám i „reálná“ personalizace.

tiskové technologie
Personalizace v reálném i virtuálním světě

Na personalizaci sází kolínský výrobce, společnost Colognia Press, který rovněž disponuje jak konvenčními, tak i digitálními technologiemi. Tato společnost měla na letošním veletrhu FachPack velký úspěch s personalizovanými nápojovými plechovkami na pivo, u kterých v předtiskové přípravě využila pokročilý SW HP Mosaic Stream vyvinutý právě pro oblast progresivní personalizace. Na úspěch z veletrhu se společnost rozhodla nyní navázat a nabízí svým zákazníkům personalizované plechovky na pivo či energy drinky v neomezeném počtu variant podle jejich vlastních návrhů. Nápoje v personalizovaných obalech o objemech 250 a 500 ml mohou být jak novou obchodní příležitostí, tak B2B dárkem nebo vhodnou propagací na veletrzích a dalších podobných akcích. 

Více v elektronické verzi časopisu zde:

Packaging Herald 12_2018_04.JPG
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ