O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Podpořili jsme další ročník akce V lese fest

I letos se konal v Kolíně na medvědí louce festival pro děti V lese fest. A my jsme byli při tom.

pomáháme
Podpořili jsme další ročník akce V lese fest

Na závěr školního roku - 28.června se povedlo se vytvořit příjemnou, pohodovou atmosféru uprostřed pestrého programu, celou akci organizovala Školka v lese spolu s Prostorem plus. Hlavními účinkujícími byli: Kůzle HuSou, Flying Boys, Divadlo U plotny, Yellow Sisters, Veronica Wildová, Kronos Combo.

Bohatý doprovodný program nabízel také například na výrobu barefoot sandálků, žonglování, ruční tisk na trička, lesní stezku plnou zajímavých úkolů či kvíz o slosovatelné ceny. O občerstvení sa postarali mimo jiné i kavárna Matky Sobě s dobrotami z Pekařství na Kaňku, Burgráci či Štrůdelník Kolín. Na festivalu bylo možné koupit bezobalové zboží. V nabídce byly i ručně vyráběné šperky, domácí přírodní kosmetika, ručně háčkované hračky pro děti a další zboží.

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ