O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Provozní opatření - Covid 19

Vážení obchodní přátelé, s ohledem na vývoj situace v posledních dnech Vás chceme ujistit, že výroba v Colognii běží i nadále standardně a bez významnějších omezení.

firemní novinky
Provozní opatření - Covid 19

Od 16.3. 2020 jsou veškeré administrativní činnosti, tzn. obchod, technologie, účtárna i IT oddělení přeneseny do režim home office, nicméně bez významných omezení. Toto opatření eliminuje riziko ochromení administrativního procesu při přípravě výroby.

Veškeré externí návštěvy, které nejsou nutné k zachování provozu firmy, musíme až do odvolání zamítnout. Vytváříme tím bezpečnější prostředí zejména pro naše kolegy z výroby.

Kolegové ve výrobě pracují nadále v režimu 5 dní /24 hod s tím, že směny jsou zkráceny o 30 minut, tak aby minimální časový rozestup činil 60 minut. Tuto časovou prodlevu využíváme k čištění a desinfekci strojů a nástrojů, které operátoři využívají při práci.

Dodavatelský řetězec našich dodavatelů je funkční, samozřejmě vzhledem ke složitější logistice může docházet k mírným časovým prodlevám.

Děkujeme Vám za spolupráci, pochopení a věříme, že společně tuto situaci zvládneme.

 

Váš tým Colognia

 

V Kolíně dne 16.3. 2020

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ