O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Společně v boji proti Coronaviru - COVID 19

Stejně jako většina z vás, je i naše společnost zasažena současnou situací. Přesto se snažíme dělat maximum pro to, abychom pomohli zásobit výrobní závody potřebnými etiketami, obaly.

pomáháme
Společně v boji proti Coronaviru  - COVID 19

Oslovila nás společnost DF Partner, která je prověřeným výrobcem Anti-COVID, s požadavkem na rychlou zásilku několika desítek tisíc samolepicích etiket. Požadavek přišel v pátek odpoledne a bylo potřeba zboží vyrobit ještě ten samý den, aby se nezastavila jejich linka vyrábějící dezinfekce, které jsou dnes tolik potřebné.

I lidé v Colognii chtějí pomáhat v boji s touto pandemií, udělali jsme tedy maximum pro to, aby se celá věc podařila. Díky organizaci a pružnému jednání jsme uvolnili kapacitu na jedné z našich digitálních technologií a díky laserovému výseku dokončit výsledné tvary. Společně se nám tak podařilo vyrobit cca 200 000 litrů dezinfekce navíc.

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ