O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Uklízeli jsme Kolín...

Celou akci jsme pojali jako firemní teambuilding pro zaměstnance a jejich rodiny. Během dopoledne jsme uklízeli kolínské lesy Borky.

pomáháme
Uklízeli jsme Kolín...

Objevili jsme 3 větší skládky, na které padlo cca 100 ks pytlů. Zázemí jsme měli mezi garážemi, kde jsme si společně k obědu opekli špekáčky. Zájemci se mohli projít do nedalekého psího útulku. Celou akci jsme pojali jako zero waste, takže jsme během ní nevytvořili vůbec žádný odpad. Jako pozornost si každý odnesl na památku homemade dárek, děti voskované plátýnko na svačinu a dospělí levandulové a mátové mýdlo. Počasí nám víc než přálo a těšíme se, že se této akce budeme účastnit pravidelně :-). ‪#‎uklidmecesko‬

Počet dobrovolníků 41, sesbíráno bylo 2000 kg odpadů.

Děkujeme Lence Prokešové za nápad i organizaci!!!

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ