O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

V Amsterdamu jsme nemohli chybět

Na konci května jsme navštívili zajímavou veletržní akci v Amsterdamu. 

firemní novinky
V Amsterdamu jsme nemohli chybět

Private Label Manufacturers Association (PLMA) je nezisková organizace, která funguje od roku 1979 a a podporuje privátní značky pořádáním každoročního veletrhu. Členové této asociace jsou mezinárodní velké korporace a také malé rodinné firmy. Výrobci v sekci FOOD nebo NON-FOOD mají příležitost nabídnout své produkty a služby.

Jedná se o velmi prestižní událost, kde vystavuje i hodně českých firem, které jsme samozřejmě všechny navštívili např. Poex, Emco, BonaVita, Hamé, Úsovsko, Rupa, LN Group, Solira, Chemotex a další. Zaujaly nás také zahraniční firmy jako McCarter, Herkel, Bispol, SER, Riedel, atd.

Nasáli jsme spoustu informací a zhlédli spoustu zajímavých balení a doufáme, že všechny kontakty, které jsme si přivezli, zhodnotíme.

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ