O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Variabilní data v praxi

V druhé polovině ledna pořádal v Kolíně zajímavou konferenci s praktickým workshopem jeden z našich nejvýznamnějších producentů etiket, společnost Colognia press. Vedle zajímavých témat, nechyběla ani exkurze do špičkově vybavené výroby....
 

firemní novinky
Variabilní data v praxi

Společnost patří k předním inovátorům na trhu a inovační myšlenky (a některé dokonce i zdánlivě s etiketami nesouvisejícími) nechyběly ani na konferenci.

Protože konference obsahovala celou řadu zajímavostí, které stojí za zmínku, rozhodla jsem se svůj komentář rozdělit na dvě části, na trendy, kterými by se nejenom svět polygrafie a obalů mohl dále ubírat z pohledů jednotlivých řečníků a na SW Smartstream Mosaic, který je produktem skupiny HP a patří k novinkám na našem trhu s programovými aplikacemi, které lze využít na práci s variabilními daty a kterému se v Packaging News budeme věnovat ve druhé polovině týdne.

Děkujeme za moc hezký článek!

http://syba.cz/variabilni-data-v-praxi

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ