O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Variabilní data v praxi - HP SmartStreamMosaic

Na semináři o variabilních datech, který v Kolíně pořádal známý producent etiket a flexibilních obalů, společnost Colognia press byl představen i SW, o kterém se v souvislosti s obaly a digitálním tiskem v současnosti velmi často hovoří - HP SmartStreamMosaic.

firemní novinky
Variabilní data v praxi - HP SmartStreamMosaic

A protože společnost má ve svém portfoliu tiskových technologií i HP Indigo, má se SW již řadu zkušeností.

Mezi průkopníky práce s digitálními variabilními daty patří společnost Coca Cola. Ostatně, kdo by i na našem trhu neznal onu pověstnou akci, kde na každé etiketě bylo natištěno jiné jméno a tento nápoj kupovali nejenom jeho příznivci, ale i lidé, kteří obvykle pijí něco jiného (zřejmě egocentrismus, který je trochu zakořeněný v každém z nás). Od těch dob variabilní data udělala skokovou změnu, jak ostatně bylo snad patrné i z videa v minulém příspěvku.

Jak lze s variabilními daty pracovat pomocí SW aplikace HP SmartStreamMosaic ukázal v Kolíně Bohdan Holona (Colognia press), který s ní má velké praktické zkušenosti.

Co je aplikace Mosaic?

Aplikace HP SmartStream Mosaic umožňuje snadné vytvoření variabilních dat, které se liší nejenom textem či barvou, ale třeba i posunutím obrazu, deformací, zvětšením, rotací či vygenerovanými barevnými kombinacemi některých prvků. Tímto způsobem lze vytvořit nekonečné řady personalizovaných obalů se společným grafickým základem.

http://syba.cz/variabilni-data-v-praxi-hp-smartstreammosaic

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ