O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Vyrážíme také na Labelexpo Europe 2019

Od 24. do 27. září se v Bruselu koná již po 40. jeden z největších veletrhů zaměřený na technologie tisku, tiskárny, etikety, obaly a grafický design v obalovém průmyslu - LabelExpo Europe. 

veletrhy a výstavy
Vyrážíme také na Labelexpo Europe 2019

Hlavním tématem letošního ročníku LabelExpo bude návod na zlepšení obchodní strategie a rozvoj průmyslu. V devíti halách své novinky představí více než 600 vystavovatelů. 

Na minulý ročník zavítalo téměř 38 000 návštěvníků. Chybět nebudou novinky z oblasti konvenčních i digitálních tiskových technologií, ale také návody, jak budovat kvalitní značku. Na své si přijdou rovněž fanoušci udržitelných řešení podporujících šetrnější přístup k životnímu prostředí. V centru pozornosti odborných seminářů budou flexibilní obaly, tiskové barvy a digitální tisk etiket. 

Najdete nás na stánku Asahi Photoproducts 5a34.
Těšíme se na setkání!

OFFICIAL SHOW GUIDE ke stažení zde

 

 

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ