O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Výtěžek z vánoční tomboly pomohl nevidomým

Zaměstnanci kolínské společnosti Colognia press dokázali, že umí myslet na lidi, ke kterým nebyl osud příliš nakloněn. Rozhodli se, že uspořádají tombolu a výtěžek věnují na podporu nevidomým potápěčům.

pomáháme
Výtěžek z vánoční tomboly pomohl nevidomým

„Když jsem poprvé slyšela o potápění nevidomých, velice mě to zaujalo,“ říká ředitelka společnosti Štěpánka Líznerová. „Netušila jsem, že slepí lidé dokážou mít z potápění takový zážitek. Že pod vodou cítí obrovskou svobodu a bezpečí, protože se mohou volně pohybovat a nemusí se obávat, že o něco zakopnou. Proto jsme se rozhodli, že vybranou částku věnujeme právě na podporu této aktivity. Velice si vážím všech svých kolegů, kteří nezaváhali a přispěli.“

https://zaprazi.eu/diky-potapeni-zapominame-na-handicap/

zpět na všechny články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ