O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Znovu jsme podpořili projekt "sociální automobil", tentokrát v Kolíně

Jsme rádi, že jsme se na jaře letošního roku zapojili do projektu Sociální automobil, který organizuje poděbradská firma Kompakt již přes 20 let a mohli jsme tak přispět na auto kolínské společnosti Spirála pomoci, zabývající se osobní asistencí a terénní odlehčovací službou především pro nemohoucí seniory. 

pomáháme
Znovu jsme podpořili projekt "sociální automobil", tentokrát v Kolíně

Nový automobil Dacia Dokker ulehčí především přesun asistentek i klientů. Spirála pomoci jej získala díky projektu, v němž provádějící firma osloví další sponzory, kterým za úplatu nabídne reklamní plochy na vozidle, vybraná finanční částka pak umožní nákup vozu. Slavnostní předání vozu proběhlo v pondělí 7.10. 2019.

Spirála pomoci funguje v Kolíně již více než 10 let, nabízí sociální péči v domácím prostředí dle individuálních potřeb klienta až 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Nabízí osobní asistenci, terénní odlehčovací službu, půjčuje kompenzační a rehabilitační pomůcky, má i službu HandiTAXI, s kterou své klienty odváží k lékaři, na úřady, na rehabilitace, za kulturou speciálně upraveným vozem s plošinou. 

Jejími klienty jsou senioři, děti a osoby se zdravotním znevýhodněním nebo chronickým onemocněním, které mají sníženou soběstačnost a jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby.

zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ