O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Blog

Znovu jsme podpořili výstavu o životním prostředí

Podpořili jsme již 12. ročník výstavy o životním prostředí, jedné z nejnavštěvovanějších akcí v Kolíně, která byla oficiálně zahájena ve středu 15. května 2019 v Městském společenském domě.

pomáháme
Znovu jsme podpořili výstavu o životním prostředí

Výstavu, kterou pořádá Odbor životního prostředí a zemědělství MU Kolín, slavnostně zahájil starosta města Vít Rakušan a místostarosta Michael Kašpar za účasti spoluprajících firem a sponzorů.  Tato výstava je koncipována jako jedna velká poznávací soutěž.

Návštěvníci mají možnost soutěžit na 20 stanovištích, rozdělených do 4 barevných okruhů s různými tématy. Čeká je např. Záchranná stanice Huslík, bezobalová domácnost, ochrana a poznávání motýlů, kolínských jehličnanů, stromů, semínek rostlin a květin, poznávání zemědělských strojů, nakládání s odpady, soutěž "Slunce, Země, Měsíc" ve spolupráci s Hvězdárnou Valašské Meziříčí a další.

Vystava o ZP 1.JPG Vystava o ZP 3.JPG
zpět na všechny články

Sdílejte článek na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2023
© 2023 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ