+420 321 752 111
Firemní novinky

Chystáte se letos do Varů?

Korunni 01.jpeg

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ukázal klíčový vizuál ke svému 54. ročníku. 

Po loňském roce, kdy využíval motiv celuloidu a 35mm formátu, letos pracuje s optickou iluzí, jednoduchou typografií a hrou s čísly. Návrhu se již po pětadvacáté ujalo studio Najbrt, konkrétně grafický designér Jakub Spurný.

„Vizuál musí blikat, roztančit oči jako filmové plátno, a tak se na něj i musíte dívat, z většího odstupu,“ radí autor Jakub Spurný. „Někdo ve vizuálu najde odkaz k TVL, neboli rozlišení obrazovky, někdo k Šíleně smutné princezně. Někdo jiný zebru. Nebo jsou to zas jen císařovy nové šaty?“ dodává kreativní ředitel studia Najbrt Michal Nanoru.

Oficiálním nealkoholickým nápojem festivalu je již tradičně Korunní a my jsme hrdí na to, že si nás vybrala k této spolupráci.  Etikety na lahvích jsou zhotoveny technologií shrink sleeves, nebo-li rukávové etikety. Jedná se o rychle rostoucí odvětví obalové techniky, kdy největší výhodou takového obalu je, že se nasazuje na produkt a obepíná ho o 360°. Tím vzniká maximální plocha pro případný design. Tento produkt je vyroben z fólie, která má tendenci se smršťovat při dodržení potřebných podmínek.

Jak se Vám líbí nový vizuál? KVIFF proběhne letos od 28.6. do 6.7.2019. Potkáme se tam?

Sdílejte článek na sociálních sítích