+420 321 752 111
Ocenění a certifikace

Colognia Press získala prestižní ocenění Obal roku 2020

Manufaktura - Obal roku - web.png

S radostí oznamujeme, že jsme získali prestižní ocenění Obal roku 2020, který každoročně pořádá Obalový institut Syba. Zvítězili jsme v kategorii Kosmetika s naším potiskem laminátové tuby pro hydratační krém na ruce Meruňka od české značky Manufaktura.

V loňském roce jsme se již po několikáté účastnili soutěže Obal roku 2020. Naším pomyslným želízkem v ohni byla tentokrát laminátová tuba, kterou potiskujeme pro Český národní podnik s.r.o.

Vítězem se stává…

Laminátové tuby Manufaktura se vyznačují náročnou tiskovou technologií. Jediným průchodem flexotiskového stroje aplikujeme reliéfní lak pomocí rotačního sítotisku, studenou ražbu, pět UV flexotiskových barev a matný parciální lak. 

Tuby samy o sobě mají také značnou přidanou hodnotu. Materiál složený z šesti vrstev polyethylenu proložených EVOH barierou zajišťuje optimální podmínky pro uchování obsahu po celou dobu jeho použitelnosti. Tento typ materiálu se používá především pro balení kosmetických produktů. Laminát potiskujeme technologií UV flexo, dále ho odesíláme ke svaření do tvaru tuby a následně je naplněn krémem.

O kosmetice Manufaktura

Ryze česká společnost Český národní podnik s.r.o. obohatila za svou existenci trh mnoha kosmetickými produkty vytvořených s péčí a láskou dle filozofie sobě vlastní: tradice, kvalita, přírodní suroviny, ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Vyvíjí, vyrábějí a ve vlastní obchodní síti prodávají kosmetiku Manufaktura, která je inspirována místní historií, tradicí a přírodou. Výjimečnou pozornost věnují také designu, díky čemuž jsou produkty Manufaktura ozdobou každé koupelny a oblíbeným dárkem.

Soutěž Obal roku

Soutěž Obal roku je jedinou certifikovanou soutěží v Česku a na Slovensku zabývající se obalovými řešeními. Soutěže se každoročně účastní desítky společností se svými produkty, které soutěží v několika kategoriích od kosmetiky, přes nápoje a potraviny až k e-commerce. Cení se především zajímavá myšlenka, inovace a technologické zpracování.

Každoročně také probíhá slavnostní Galavečer obalového kongresu OBALKO, kde je vítězům z jednotlivých kategorií oficiálně předáno ocenění. V uplynulém roce se tato akce bohužel musela, vzhledem k proti covidovým opatřením, zrušit. Iva Werbynská, majitelka a jednatelka společnosti Obalový institut SYBA, byla tak laskavá a osobně nám přivezla cenu přímo k nám do Kolína. Na fotografie z předávání ceny se můžete podívat níže.

Sdílejte článek na sociálních sítích